SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY DROGOWY

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@michtrans.com.pl

Podstawowe obowiązki:

  • Obsługa klientów poprzez przyjęcie i skuteczną realizację zleceń spedycyjnych
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań dla kluczowych Klientów
  • Stała współpraca z firmami przewozowymi
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych, poszukiwanie, pozyskiwanie przewoźników
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z Klientem
  • Przygotowanie dokumentacji spedycyjnej
  • Współpraca z działem handlowym

Wymagania:

  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny), język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości branży TSL oraz doświadczenie w transporcie całopojazdowym
  • Dobrej znajomości Pakietu MS Office
  • Zdolności do samodzielnego podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Dokładności, sumienności, dyspozycyjności
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia
  • Możliwości rozwoju zawodowego i rozszerzenia kwalifikacji zawodowych
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet socjalny

KIEROWCA TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO

Wymagania:

  •  prawo jazdy kat. C+E
  • zaświadczenie o niekaralności

Mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowym

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT:

+48 509 020 931

+48 509 020 930

praca@michtrans.com.pl

P.U.H. „MICHTRANS” Wojciech Michalak

95-061 Dmosin, Szczecin16

Tel. (046) 874 73 25

NIP PL8331142330