TRANSPORT

Specjalizujemy się w transporcie świeżego mięsa na wisząco, świeżych owoców i warzyw oraz mrożonek. Wszystkie Nasze pojazdy prowadzone przez podwójne załogi – wyposażone są GPS co pozwala nam zachować bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Korzystamy z certyfikowanych zabezpieczeń SBS. W 48 godzi dowozimy towary do Hiszpanii i Portugalii.

 

SPEDYCJA

Naszym celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań transportowych tak aby ładunek dotarł we właściwe miejsce o właściwym czasie. Dba o to wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza. Nasz zespół spedytorów czuwa nad właściwym przebiegiem procesów logistycznych. Jakość, uczciwość i zadowolenie klienta, to podstawowe wartości, którymi kierujemy się w pracy.

DROBNICA 

Świadczymy usługę transportu częściowego, przewóz drobnicy również w temperaturze kontrolowanej. Nasz upór w dążeniu do celu oraz profesjonalizm w działaniu gwarantuje naszym Klientom realizację naszych usług na najwyższym poziomie.

MAGAZYNOWANIE

Oferujemy bezpieczne przechowywanie towarów spaletyzowanych  jak i tych o różnych gabarytach. Nasze magazyny pełnią głównie funkcję składowania i przechowywania towarów oraz przeładunku towarów neutralnych jak i świeżych schłodzonych w temp 0° C ( na powierzchni 300m²).  Dysponujemy nowoczesnym systemem transportu wewnętrznego i środkami niezbędnymi do załadunku i  rozładunku. Cały kompleks magazynowy jest monitorowany,  dozorowany 24 godziny 7 dni w tygodniu przez odpowiedni personel.

NASZA FLOTA

 

Nasza flota składa się z 50 najnowszych ciągników siodłowych firmy DAF oraz 60 naczep chłodniczych z kontrolowaną temperaturą, w tym:

  • 40 chłodni hakowych
  • 10 chłodni dwutemperaturowych
  • 5 chłodni dwupodłogowych
  • 5 chłodni typu standard

P.U.H. „MICHTRANS” Wojciech Michalak

95-061 Dmosin, Szczecin16

Tel. (046) 874 73 25

NIP PL8331142330